RevmaBlokAkutForte
REVMABLOK AKUT FORTE

REVMABLOK® AKUT FORTE
– úleva při bolesti revmatických kloubů

REVMABLOK® AKUT FORTE – úleva při bolesti revmatických kloubů

revma

Ztuhlost, omezená pohyblivost, bolest a brnění kloubů jsou příznaky degenerativního revmatického onemocnění, které během života postihuje významnou část populace.

REVMABLOK® AKUT FORTE je zdravotnický prostředek, který dokáže účinně ulevit bolestivým a ztuhlým kloubům.

  • Účinně omezuje příznaky revmatického postižení kloubů, jako jsou bolest, ztuhlost, brnění a trnutí a podporuje jejich regeneraci.
  • Výrazně přispívá ke zklidnění zánětu i otoku a zlepšuje hybnost kloubů.
  • Je vhodný jak při revmatické bolesti kloubů, tak také při degenerativním postižení kloubů nebo při přetížení kloubů.
  • Příjemná, nelepivá a snadná aplikace.

REVMABLOK® AKUT FORTE obsahuje léčivou rašelinu a přírodní extrakty šišáku, rozmarýnu, kostivalu a bazalky. Aplikace formou masáže klouby uvolňuje, aktivuje protizánětlivé účinky, omezuje bolest, brnění a trnutí kloubů a zklidňuje otoky. Opakovanou aplikací formou masáže se účinnost přípravku zvyšuje.

TROJITÁ SÍLA PRO KLOUBY

Léčivá rašelina a speciální masážní mikroperličky

Léčivá rašelina

Lokální aplikace léčivé rašeliny na revmatické klouby patří k ověřeným a tradičním léčebným postupům při bolestech svalů a kloubů, zejména při degenerativním postižení kloubů.

Mentol

Mentol a Laureth-9

Mentol je oblíbená přírodní lokálně aplikovaná složka omezující nepříjemné brnění a bolestivost kloubů s chladivým efektem. Účinnost na revmatické klouby je navíc posílena látkou Laureth-9 (polidocanol). Obě složky zesilují působení léčivé rašeliny.

Šišák bajkalský a přírodní extrakty rozmarýnu, kostivalu a bazalky

Šišák bajkalský a přírodní extrakty rozmarýnu, kostivalu a bazalky

Přírodní extrakty synergicky doplňují účinky léčivé rašeliny. Působí příznivými účinky na bolestivé klouby a stimulují přirozené protizánětlivé mechanismy, podporují zklidnění otoku a regeneraci kloubů.

Použití: Přípravek je určený k lokální zevní aplikaci na klouby. Přiměřené množství přípravku (dle velikosti kloubu) naneste a krouživými pohyby 3–6krát denně vmasírujte do kůže. Maximálně aplikujte 8krát denně na stejné místo kůže.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě +15 až +25 °C. Chraňte před slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Skladujte mimo dosah dětí! Po aplikaci originální balení dobře uzavřete.

Upozornění: Neaplikujte na poraněnou kůži. Prostředek není vhodný pro malé děti a těhotné ženy. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Aplikujte krátkodobě do odeznění akutních potíží. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání zdravotnického prostředku.

REVMABLOK AKUT FORTE
KOUPIT