RevmaBlokAkut
REVMABLOK akut

REVMABLOK® AKUT – STOP revmatickým kloubům

REVMABLOK® AKUT
– STOP revmatickým kloubům

revma

Ztuhlost, omezená pohyblivost, bolest a brnění kloubů jsou příznaky degenerativního revmatického onemocnění, které během života postihuje významnou část populace.

REVMABLOK® AKUT je unikátní a bezpečný zdravotnický prostředek určený k lokální aplikaci na kůži při bolesti, zánětu a ztuhlosti kloubů a je vhodný k doplňkové léčbě revmatu.

  • Omezuje bolest, brnění a trnutí kloubů, zklidňuje zánět a zlepšuje hybnost kloubů.
  • Je speciálně vyvinutý i pro aplikaci na malé klouby ruky a nohy, na klouby zápěstí a kotníků.
  • Příjemná, nelepivá a snadná aplikace.

REVMABLOK® AKUT obsahuje léčivou rašelinu, speciální mikroperličky a přírodní extrakty šišáku, rozrazilu, světlíku, rozmarýnu a bazalky. Aplikace formou masáže klouby uvolňuje, aktivuje protizánětlivé účinky, omezuje bolest, brnění a trnutí kloubů.

ÚČINNÉ SLOŽENÍ PRO REVMATICKÉ KLOUBY

Léčivá rašelina a speciální masážní mikroperličky

Léčivá rašelina a speciální masážní mikroperličky

Lokální aplikace léčivé rašeliny na revmatické klouby patří k ověřeným a tradičním léčebným postupům. Využívá se zejména v balneoterapii pro své silné protizánětlivé a analgetické účinky, navíc zlepšuje metabolismus kloubů i kůže. Speciální masážní mikroperličky umožňují moderní a velmi příjemný způsob aplikace, navíc bez nepříjemného špinění. Působí na povrchu kůže a zintenzivňují příznivé účinky aplikace na uvolnění ztuhlosti, brnění a bolestivost kloubů.

Šišák bajkalský a přírodní extrakty rozrazilu, světlíku, rozmarýnu a bazalky

Šišák bajkalský a přírodní extrakty rozrazilu, světlíku, rozmarýnu a bazalky

Přírodní extrakty synergicky doplňují účinky léčivé rašeliny. Působí příznivými účinky na revmatické klouby a stimulují přirozené protizánětlivé mechanismy, podporují zklidnění zánětů v místě aplikace.

Mentol a kafr

Mentol a kafr

Jsou oblíbené přírodní lokálně aplikované složky omezující nepříjemné brnění a bolestivost kloubů

Použití: Přípravek je určený k lokální aplikaci na klouby. Přiměřené množství přípravku (dle velikosti kloubu) naneste a krouživými pohyby 3-6 krát denně vmasírujte do kůže.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25 °C. Chraňte před slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Skladovat mimo dosah dětí! Po aplikaci originální balení dobře uzavřete.

Upozornění: Neaplikovat na poraněnou kůži. Prostředek není vhodný pro malé děti a těhotné ženy. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání zdravotnického prostředku.

RevmaBlok akut
KOUPIT